Veronika Hálová, sólový, komorní a sborový zpěv

V letech 1987-1993 vystudovala klasický zpěv na Státní konzervatoři v Praze. Poté absolvovala soukromé lekce zpěvu populární hudby. Od roku 1991 působí jako učitelka zpěvu na naší ZUŠ. Její žáci se pravidelně účastní soutěží, koncertů a dalších vystoupení v Neratovicích i okolních městech a obcích. Současně vyučuje hudební výchovu na základní škole v Kostelci nad Labem.

Oblíbená roční doba: jaro, léto *** Oblíbený spisovatel: Alexandra Potter, Erich Maria Remarque *** Oblíbený zpěvák/zpěvačka: Lucie Bílá, Viktor Dyk, Robbie Williams *** Oblíbená země: Česká republika, Španělsko *** Oblíbená barva: modrá, černá, vínová *** Oblíbený film: Pelíšky, Amadeus

SBOROVNA

01.09.2020 15:43
  ŠKOLNÉ NA 1. POLOLETÍ šk. roku 2020/21 Hudební obor: 1600 Kč  Výtvarný obor: 1500 Kč  Liter.-dram. obor: 1500 Kč  Taneční obor: 1500 Kč  Přípravné studium všech oborů: 1200 Kč Studium pro dospělé: 9000 Kč Úhrada školného probíhá pouze elektronickou cestou. Zákonní zástupci žáků obdrží v e-mailu od školy číslo účtu a osobní číslo žáka, které použijí jako variabilní symbol při platbě. (Upozornění: Osobní číslo žáka je jiné než v loňském školním roce!) S případnými dotazy se obraťte na hospodářku školy paní Vandu Havránkovou na e-mail: havrankova.v@zus-neratovice.cz